Taekwon-do Tigríkovia, deti 3 – 6 r.

ZAČÍNAME PONDELOK  7.9. 2020

Na krúžok sa môžete pridať aj počas kurzu po dohode s lektorom.

Na ukážkovú hodinu  sa treba nahlásiť!!!

PONDELOK:
16:30 – 17: 15 hod

Taekwon-do Tigríkovia, deti 4-10rokov kde sú tréningy formou hier a rozhovorov zamerané na všeobecnú športovú prípravu, správny vývoj dieťaťa, ako sa správať pri stretnutí s cudzím človekom, bezpečnosť a pomoc v nečakaných životných situáciách ( požiar, topenie sa, zdravotné problémy, … ), zdravý životný štýl, sebaobrana, základy Taekwon-do a iné.

Pre deti od 4 – 10 rokov bude prebiehať v priestoroch MC Rybka!!

 Cena bude formou členského do TKD klubu Horangi 20€/mes. a kurz bude prebiehať celý školský rok každý štvrtok od 16:30 do 17:15.

Prihlásiť sa môžete u lektora na tel.č. 0908 700 447

Taekwon-do klub Horangi ( Tigre ) je športový klub kórejského bojového umenia Taekwon-do pod vedením hlavného trénera Jozefa Yetiho Ančáka, IV.dan TKD, ktorému sa venuje vyše 20 rokov, iným bojovým umeniam od roku 1981, je oprávnený viesť tréningy kdekoľvek na svete a tiež je certifikovaný inštruktor TKD pre deti predškolského veku.

Ukážka ako bude vyzerať hodina

 

 

Bude prebiehať v priestoroch MC Rybka 

Taekwon-do Tigríci, deti 6 – 12 r., kde sú už tréningy vedené štandardne s výukou techník, zostáv, voľného boja, ( čiastočný kontakt ),sebaobrany, špeciálnych a silových technik, prípravou na skúšky a súťaže.

Taekwon-do Tigre, deti 13 r. a viac + dospelí, kde sú tréningy vedené rovnako, ako v druhej sekcii.