Škôločka pre deti 2,5 – 5 rokov

Škôločka

Letná škôločka pre detičky 2,5 – 5 rokov

bude prebiehať  v čase – 9:00- 12:00 hod – 3 hodinky : 9 €
                                               -9.00 – 13.00 hod – 4 hodiny: 12 €

Termíny budú už čoskoro uverejnené. Na každý termín sa musíte nahlásiť samostatne!!! smskou 0908761377

    V cene je:  materiál na tvorivé dielničky, lektorka, vstup do herne, pitný režim,desiata, rôzne materiáli na činnosť s deťmi, súťaže, cvičenie, tancovanie,  

Škôločka je určená pre deti od 2,5 do 5 rokov. Podmienka je aby dieťa bolo bez plienky a vedelo základne slová aby sme sa mohli dohovoriť.

 

Adaptačný program „Škôlka volá“ je určený pre detičky , ktoré v blízkej dobe čaká nástup do materskej školy. Počas adaptačného pobytu sa detičky učia v prvom rade byť bez mamy, ďalej sa učia hygienickým návykom, poslušnosti a samozrejme sa  hrajú.

Mamička privedie dieťa do materského centra a nechá dieťa pod dozorom skúsenej Kataríny Némethovej. Katka je prirodzenou autoritou pre deti, s ktorými dlhoročne pracuje ako pohybový pedagóg na cvičeniach s deťmi v hudobnej miestnosti. Má pracovné pedagogické skúsenosti v škôlke, a je matkou 14 ročnej dcéry.

Mamička počas adaptačnej doby dieťaťa v centre môže ísť na nákup, k lekárovi, ku kaderníčke, prípadne na pracovný pohovor.

Kurz je veľkým prínosom pre mamy, ktoré musia nastúpiť do zamestnania a boja sa adaptácie svojho dieťaťa v materskej škole.

 

Deti si prinesú zo sebou prezúvky a veci na prezlečenie, pre prípad nehody 🙂 

MAXIMÁLNY POČET DETÍ JE  8.

 

 

Pridaj komentár