Škôločka pre deti 2,5 – 4rokov

Škôločka

Začíname 9.9 a 11.9.2020

Streda: 9:00-12:00hod      9 vstupov po 3 hodiny =81€

Piatok :  9:00- 12:00 hod   9 vstupov po 3 hodiny =81€

    V cene je:  materiál na tvorivé dielničky, lektorka, vstup do herne, pitný režim,desiata, rôzne materiáli na činnosť s deťmi, súťaže, cvičenie, tancovanie,  

Škôločka je určená pre deti od 2,5 do 4rokov. Podmienka je aby dieťa bolo bez plienky a vedelo základne slová aby sme sa mohli dohovoriť.

Adaptačný program „Škôlka volá“ je určený pre detičky , ktoré v blízkej dobe čaká nástup do materskej školy. Počas adaptačného pobytu sa detičky učia v prvom rade byť bez mamy, ďalej sa učia hygienickým návykom, poslušnosti a samozrejme sa  hrajú.

Mamička privedie dieťa do materského centra a nechá dieťa pod dozorom skúsenej Kataríny Némethovej. Katka je prirodzenou autoritou pre deti, s ktorými dlhoročne pracuje ako pohybový pedagóg na cvičeniach s deťmi v hudobnej miestnosti. Má pracovné pedagogické skúsenosti v škôlke, a je matkou 14 ročnej dcéry.

Mamička počas adaptačnej doby dieťaťa v centre môže ísť na nákup, k lekárovi, ku kaderníčke, prípadne na pracovný pohovor.

Kurz je veľkým prínosom pre mamy, ktoré musia nastúpiť do zamestnania a boja sa adaptácie svojho dieťaťa v materskej škole.

 

Deti si prinesú zo sebou prezúvky a veci na prezlečenie, pre prípad nehody 🙂 

MAXIMÁLNY POČET DETÍ JE  8.

 

 

Pridaj komentár