202011 Dávnych reálne vysoké mních veľmi vzácnu zbierku Buddha skamenelín z Tibetu, Číny, Dzi

 • €120.59
 • €172.27
 • Skladom
  SKU w56631

  Staroveké Gabala Buddha korálky v Tibete

  Staroveké Gabala Buddha korálky v Tibete. Gabala je Buddha kosti vysokej mních. To je skutočný Budha kosti starožitný. Tibetský tantrické patriarchálnej nástroja, Gabala, je poklad, veľkú hodnotu. Gabala, možno povedať storočia-staré prácu. Krv a pot mníchov vyrobené mnísi robí ruženec mimoriadne drahocenný. Preto, tam je takéto príslovie: v Buddhizme, že tento ruženec môže urobiť mŕtvych odpočívať v pokoji a bývanie môže byť v bezpečí. Čarovná zbraň. V dnešnej dobe, je zmes rýb a draci na trhu, a veľa reálnych gabala je neoceniteľná. Staré Gabala má dlhú históriu. V starom Tibete, Tibeťania, ktorý sa obvykle používa kosti mníchov, obočie kosti a prst kosti, pretože mnísi používa svoje prsty najviac, a oči boli miesto na čítanie Budhistické písma pochopiť svet. Tieto dve časti sa dá povedať, že to je najviac predurčený a pútavé kostra, tak ruženec musieť byť vyrobené z obočie kosti viac ako tucet mnísi. Týmto spôsobom, ruženec môže trvať päť, šesťdesiat rokov, alebo dokonca tisíc rokov. ...To bude trvať mnoho rokov, hold na panvici Tibetskej tvoriť takýto jade a vlhký vzhľad. Je vzácny svätého artefakt.

  Gabala dve voľné korálky

  Dva kusy Gabala korálky sú doplnky, s priemerom 1,4 cm a protiľahlý otvoru 0,3 cm. Gabala je Buddha kosti vysokej mních. To je skutočný Budha kosti starožitný.

  Staroveké Gabala Buddha korálky v Tibete

  Staroveké Gabala Buddha korálky v Tibete. Na Gabala je Buddha kosti vysokej mních a je vyložená s tyrkysovou. To je skutočný Budha kosti starožitný.

  Staroveké Gabala Buddha korálky v Tibete

  Staroveké Gabala Buddha korálky v Tibete. Gabala je Buddha kosti vysokej mních. To je skutočný Budha kosti starožitný.

  Rozdiel medzi Buddhom kostí a ďalších zvieracích kostí produkty

  Veľmi vzácnu zbierku Buddha fosílnych Dzi z Tibetu, Číny. Sú odlišné od zvieracích kostí, ako jaka kosti, tigrie kosti, a medveď kosti. Prosím, pozrite sa na obrázok nižšie:


  Recenzie Produktov *
  Kvalita
  Cena

  Súvisiace produkty

  Súvisiace

  15.5" Prírodný Ružový Opál Kameňa 8 mm Korálky Leštené Agates Crystal Značky Guľôčok Pre Šperky, Takže DIY Náhrdelník Náramok Príslušenstvo

  Popis Produktov Názov produktu: 15.5 Prírodný Ružový Opál Kameňa 8 mm Korálky Leštené Agates Crystal Značky Guľôčok Pre Šperky, Takže DIY Náhrdelník Náramok Príslušenstvo Materiál: Prírodný kameň Farba: Ako Obrázky Zobrazené Korálky Veľkosť: Cca 8mm Dĺžka:15.5 (Cca 38-40 cm) Hmotnosť: Cca 32-43 G Použitie: DIY náramky, náhrdelník,
 • €3.34
 • €6.68
 • Súvisiace

  Náhodné 6pcs , 8X12mm,10x14mm Prírodné Čierne Dzi Achát korálky,mnoho vzor ,Pre DIYJewelry robiť! Zmiešané veľkoobchod pre všetky položky !

  Náhodné 6pcs , 8X12mm,10x14mm Prírodné Čierne Dzi Achát korálky,mnoho vzor Pre DIYJewelry robiť! Zmiešané veľkoobchod pre všetky položky !
 • €4.52
 • €6.46
 • Súvisiace

  95 Ks/veľa Koliesko, Tvar Rondelle Rakúsko tvárou Krištáľové Sklenené Korálky Voľné Dištančné Okrúhle Korálky pre Šperky, Takže Colorfuls 5x7mm

  veľkosť (Cca):6mm/8mm Farba:AB farby Množstvo: 1 lot (o 95PCS ) Hmotnosť(Cca):6 mm(20 g), 8 mm(32g) Poznámka: Vzhľadom na rozdiel medzi rôznymi monitory, obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba položky. Farba každej šarže produktov bude trochu farby, prosím pochopiť. . Ďakujeme! Môžu byť použité na výrobu šperkov, šitie odevov, krása
 • €3.95
 • Súvisiace

  Skutočné Prírodné Fialové Modré Fluorite Semi-drahé kamene Náhrdelník Náramok Okrúhle Korálky 15"

  N atural Larimar Tvárou Rondelle perličiek s Kameň: Fluorite Typ: Prírodný Kameň Povrch: Hladký Tvar: Okrúhle Korálky Veľkosť : 4mm,5mm,6mm,7mm,8mm,9 mm,10 mm,12 mm Dĺžka(Palce): 15 Č.korálky: (Cca. ) 4 mm-93 Korálky, 5mm-75 Korálky, 6 mm-63 Korálky, 7mm-55 Korálky, 8 mm-48 Korálky, 9mm-44 Korálky, 10 mm-38 Korálky, 12 mm-32 Korálky Množstvo: 1 (jeden)
 • €11.09